| AlexDinamovistu a întrebat:

Salut,de curand am cumparat un pc nou si mi-a instalat windows 7 pe el, dar a uitat sa formateze o partitie si nu imi mai apare partitia respectiva.De multe ori mi se blocheaza pur si simplu desktop-ul si nu mai raspunde, si trebuie sa ii dau restart.E vreo componenta de vina sau nu e instalat windows-ul bine?

1 răspuns:
| Alexandru9899 a răspuns:

Fa din nou partitiile cu urmatorul program:partition magic. Daca nu stii sa il folosesti uita-te pe youtube! Astept funda!