| MrDeeJay97 a întrebat:

De curand am downloadat bs player ca sa ma uit la filme pe pc.Inainte de a instala bs player'ul foloseam winampul sa ascult muzica si de cand am bagat bs playerul imi deschide automat muzica cu el si nu cu winampul. Ce pot sa fac sa imi deschida muzica automat cu winampul si sa nu mai trebuiasca sa selectez eu open with. winamp de fiecare data? Multumesc

1 răspuns:
| Brangspears a răspuns:

Faci un folder special pentru muzica, deschizi winapul normal si dai adaugare dosar unde ai muzica si de acolo iti baga toate melodiile in lista ta de winap.