| Kampion a întrebat:

Cum pot sa deschid fisierele.mp4 in bs player si cele.mp3 in winamp? Acum cateva minute am rulat un videoclip de la windows 7 in bs player. Iar cand am vrut sa ascult o melodie mi-sa deschid cu bs player dar eu nu vreau cu bs player asa ca am fost nevoit sa dau click dreapta > Open With > Winamp. Eu vreau automat fara sa mai dau pe Open With sa se deschide fisierele.mp4 cu bs player si cele.mp3 cu winamp. Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Blaydara a răspuns:

Salut,

Eu cand vreau sa ruleze o melodie de exemplu de pe bsplayer pe winap fac asa:
1.Intru in folderul cu melodia;
2.Dau click dreapta pe melodie;
3.Selectez "Properties";
4.Dai pe "Change...";
5.Alegi sa se deschida prin Winap;
6.Dai "Ok";

Cand intri in melodie iti intra melodia prin winap.

Daca iti este de ajutor e bine daca nu nu. Sper ca ti-a fost de ajutor.

| Kampion explică (pentru Blaydara):

Mersi m-ai ajutat foarte mult!

3 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

In loc de "open with" dai "properties", tab "change" alegi programul dorit. Atat!

| Kampion explică (pentru Cronki):

Mersi si pentru raspunsul tau daca puteam sa dau 2 funde iti dadeam si tie! Mersi!