| bbybabybby a întrebat:

De curand am primit de la Romtelecom o antena la oferta si de 2 zile nu am semnal la tv. Ce fac?

3 răspunsuri:
| TelekomRO a răspuns:

Apelati 1930 gratuit in reteaua Romtelecom sau TELVERDE 0800800800 - colegii nostri va vor oferi suport. Toate cele bune!

| d33a15 a răspuns:

Suna-i.si intreaba de ce nu merge.

| Florescu23012000 a răspuns:

Pe contract sau alt undeva ai un numar de telefon la care poti suna cand ceva este in neinregula. Ii poti intreba fara jena, de asta sunt platiti. Sau te duci in locul de unde ai primit antena si duscuti cu ei. Poate iti da alta, sau vezi daca este de la cablu s.md.