| TTFD a întrebat:

Salut, de curand mi-am achizionat un laptop Asus, mi-am pus pe el windows 7 ultimate, desi sistem de operare a laptopului ar cere mai mult asta am avut, asta am instalat, intrebarea mea este urmatorea: windows-ul actual (7) ma impiedica sa ajungi al performanta maxima de care dispunelaptop-ul meu? e ecomandat sa-mi pun windows 8/10?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu te impiedica, ca nu are de ce!

| darrio2007 a răspuns:

Este foarte bun w7 ultimate.Nu impiedică cu nimic performantele laptopului.Si eu am un Toshiba de curand si as fi vrut tot 7 dar un prieten mi-a instalat 8.1.