| de_la_Bacau_Vladut_1994 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un subwoofer activ macroom l-am instalat dar nu se aude nimic.ce ar putea fi? tinand cont ca lam probat punand telefonul si se aude. Dar cu cablurile rca din stereo nu merge

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este defecta partea cu amplificarea finalii sunt arși siu doar un electronist îi poate schimba cu unii noi de acelasi calibru si putere cum sunt ăstia originali.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

L ai cumpărat de nou? Si mergea? Tu pe ce il probezi si nu merge sau ce simptome are? Ce marca este?