| Xkiler123 a întrebat:

Salut, am iPhone 6s plus 128 GB.
Însă am o problemă, vreau sa descarc un joc. Cere card bancar, bine am băgat unul, am instalat cateva jocuri însă acum nu mai pot sa instalez și mi-a respins și cardul. Cunoaște cineva problema?
Sau ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Verifica-ti cardul daca mai ai bani. Arunci banii pe toate porcariile.

| Xkiler123 explică (pentru darrio2007):

Bani pe card am dar nu am descărcat mai nimic doar 1 joc gratuit si aplicațiile de socializare este posibil de descărcat fără cardul bancar

| darrio2007 a răspuns (pentru Xkiler123):

Daca ai descarcat gratuit de ce ai folosit cardul? Daca e gratuit nu trebuie card.

| GdX a răspuns:

Ai ramas fara bani pe card.

| Plesescu_Johny_1973 a răspuns:

Ti-ai bagat cardul, ai descarcat jocuri care trebuiau cumparate cu cardul si ai descarcat atatea jocuri pana ai ramas fara bani pe cardlaughing