| ciupacabra a întrebat:

Salut, am un nokia 6500 slide, si am vrut sa vad ce poate face...jocuri,melodii,si am vazut ca are si opera mini in Colectie, am intrat scria ca "se instaleaza" iar apoi "Imposibil de conectat la internet.verifica setarile"(Am abonament Orange cu internet inclus)Web-ul merge foarte ok dar nici o aplicatie ce necesita internet nu functioneaza.Va rog postati o solutie! Si scuze ca am postat la alta categorie fiindca este mai citita.

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Instaleaza-ti Nokia suite, pe pc dupa care iti faci cont si ei iti vor da aplicatiile care sunt suportate de telefonul tau