| FcrbDaniel1996 a întrebat:

de fiecare data cand deschid calculatorul nod 32 din dreapta jos apare rosu el trebuind sa apara verde?(ce sa fac -funda)

8 răspunsuri:
| Drack550 a răspuns:

Nu iti apare rosu pentru ca fie a fost trial fie ai avut licenta pentru o perioada limitat si acesta nu isi mai poate face update-urile.De licente poti face rost de pe internet dar maijoritate sunt folosite si nu o sa te tina foarte mult.Ca sa ai o licenta calumea si sa fi la zi cu updateurile trebuie sa iti cumperi o licenta din magazin sau de la cineva care are licente de vanzare.Te pot ajuta eu cu licenta contra-cost pentru 3 luni add silviuzomby@yahoo.com

| FcrbDaniel1996 explică (pentru Drack550):

Multumesc. dar nu caut contra cost

| piratuu a răspuns:

Trebuie sa cumperi licenta antivirusului.

| BenWilde a răspuns:

Da, trebuie sa apara verde. Este rosu pentru ca i-a expirat licenta.

| FcrbDaniel1996 explică (pentru BenWilde):

Acum mi-am dat seama! si cum fac rost de licenta?

| BenWilde a răspuns (pentru FcrbDaniel1996):

Trebuie sa-l cumperi. Altceva nu zic pentru ca imi inchide TPU contul pentru ca as sustine pirateria.

| FcrbDaniel1996 explică (pentru BenWilde):

laughing poti pe un privat?

| express11 a răspuns (pentru FcrbDaniel1996):

Ia norton 160 zile de pe google