| Smerix a întrebat:

De fiecare data cand intru pe PC, ca sa ma conectez la internet trebuie sa adaug user-name si parola.Ce sa fac ca sa nu mai fie nevoie sa adug de fiecare data (cand vreau sa intru pe internet) user-name-ul si parola? Plss dau funda!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa setezi sa tina minte numele de utilizator si parola. In mod normal browser-ul pe care-l folosesti ar trebui sa te intrebe aceasta si sa dai sa tina minte. Daca nu te intreaba spune ce browser folosesti si o sa-ti spun exact cum sa le salvezi. Numai bine!

| Siracuzia a răspuns:

Te conectezi prin RDS? Dacă da, bifează acolo casetuţa unde scrie Save the username and password.

| onlym3 a răspuns:

Acolo unde trebuie sa bagi user name ul si parola ar trebui sa ai o casuta ca sa zic asa unde sa scrie "Remember...", bifezi aia si nu va mai trebui ca de fiecare data sa scrii alea acolo.

| LicuriciPlici a răspuns:

Am avut si eu asa ceva singura optiune este sa iti schimbi modemul adica sa iti aduca unul(cei care au cu tine contract) care nu necesita user si parola