| ReVeRs a întrebat:

Sall cum ma pot conecta simultan la net pe 2 pc`uri folosind acelasi user name si aceeasi parola? fara wireless sau switch. direct prin cablu gen: am un pc in locul X si unu in locul Y si 2 cabluri de internet de la aceeasi retea si eu vreau sa ma conectez in acelasi timp si la pc`u din locul X si la pc`u din locul Y folosind aceleasi user name si parola

3 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Clonezi adresa mac a lui!

| katy95 a răspuns:

Iti faci derivare de internet. in priza de net ar trebui sa ai 2 calase unde poti baga 2 cabluri de acolo poti pleca cu 2 fire dar trebuie sa le ai pe amandoua in functiune, daca nu suna un reprezentat si cere detalii cum poti face derivareahappy

| ReVeRs explică (pentru katy95):

Hai sa o luam altfel. am doar 15 ani si parintii mei nu au momentan banii sa plateasca netul asa ca am fost la un tovaras acasa i-am cerut user name`u si parola dar nu putem sa ne conectam amandoi din ce motiv? si o solutie cum am putea sa ne conectam amandoi simultan