| iKeel a întrebat:

De o vreme, mai exact de o saptamana si ceva... Nu mai pot viziona videoclipuri, adica pot, dar se blocheaza asta, si se incarca foarte greu, folosesc google chrome, nu stiu ce are. Cred ca din cauza ca am downloadat cam multe lucruri? Nu stiu.

Va rog, ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Daca nu ai virus, actualieaza-ti driverele in special driverul placii video.
Succes!

| Sweety25 a răspuns:

Te pot ajuta eu! nu este din cauza ca ai downloadat prea multe lucruri.e din cauza la placa video.si mie mi s-a intamplat.Dar am deconectat calculatorul am scos fire tot.Si cand l-am pus la loc mergeau videoclipele! fa si tu la fel! bafta!

| Exio a răspuns:

Ori de la internet ori ai virusi happy

| ionutz246 a răspuns:

Schimbati browserul google chrome nu este prea bun incearca Safari nu se blocheaza niciodata

| AlexParaschivescu a răspuns:

Daca ai windows xp e normal
incearca internet explorer sau mozila firefox.Tip:Mozila e cea mai buna