| Marioro299999999999 a întrebat:

Salut de o zi u băiat mi-a zis ca imi poate bloca telefonul ca imi trimite coduri, adică? Ce pot face in privința asta

Răspuns Câştigător
| ACTH a răspuns:

Nu poate face asta decat daca actionezi tu anumite linkuri pe care el ti le trimite.
Vrea doar sa te intimideze.
Ignora-l.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poate.

| anonimg a răspuns:

Blochează-i numărul de telefon dacă ai numărul lui. Blochează-l și pe WhatsApp și alte aplicații de felul acesta, și așa nu îți va putea trimite nimic. Dacă nu ai numărul lui de telefon este și mai bine.
Iar dacă te întâlnești cu el online în jocuri și nu-ți dă pace, scrie admin-ului problema, și el o va rezolva. Amenințarea este pedepsită întotdeauna.
Copii fără minte ca acest băiat sunt o mulțime. Nu trebuie să îl bagi în seamă și nici să nu-i răspunzi într-un fel.
Orice amenințare de acest fel ar trebui să fie cunoscută și de părinții tăi.

| Zuzu1991 a răspuns:

Sa ii arati degetul si sa il intrebi daca nu ploua in lumea lui nebuna, nebuna, NEBUNA? rolling on the floor
iar data viitoare sa nu mai pui botul la aberatii tongue