| Attomm98 a întrebat:

Salut,

De unde pot cumpara o husa (care sa poata fi si stand) pentru Asus transformer pad 300?

Preferabil sa fie special pentru aceasta tableta ca sa nu am surprize.

2 răspunsuri:
| just4ecko a răspuns:

Nu sunt sigur, dar ei de obicei au tot ce vrei. Incearca aici http://telefonultau.eu

| Tablete_Huse_1987 a răspuns:

Salut, in cazul in care ai nevoie de o husa pentru tableta Asus TF300, intra pe www.husetablete.ro Avem huse de tablete pentru 90% dintre tabletele de pe piata, super calitate si la pretul CORECT. Ce mai astepti?