| IaCarnatu a întrebat:

Salut, de unde pot invata mai multe despre amplificator, tub de bass si cum se instaleaza (pe masina )?

2 răspunsuri:
| AlexAL275 a răspuns:

Pe Youtube?

Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa inveti electricitate auto + sa ai notiuni de baza despre functionarea sistemelor audio (in special: cele din masina).
Cand consideri ca stii deja destul, atunci discuti cu un meserias cu experienta, iar sub indrumarea /supravegherea lui poti incerca sa instalezi un asemenea sistem, pe masina ta.