| MareleD a întrebat:

Salut, de unde pot lua jocul Talking Tom Cat pentru samsung corby ca de pe site-u asta:https://market.android.com/details?id=com.outfit7.talkin gtom nu merge am conectat telefonul si apoi am dat pe install.Va rog ajutati-ma vreau foarte mult aceasta aplicatie.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| qAleexa a răspuns:

Bai deci. Daca e android, ai in meniu : Magazin Play. Da`i pe el ( desigur trebuie, Wi-Fi, dai la jocuri si dai search ( o lupa in colt sus ) si scrii talking tom cat 1, 2, 3, etc... si te uiti sa fie gratis ( scrie la joc in colt dreapta gratis sau ...ron. Dai pe el si il descarci. Dupa telefonul ti`l instaleaza singur.winking Daca nu e android, atunci nu cred ca merge.