| rodicamartinovici a întrebat:

De vreo 2 zile am observat pe ecranul laptopului meu 3 linii verticale negre care sunt vizibile doar pe anumite culori gen albastru sau verde.
Intrebarea mea este daca stiti vreo solutie ca liniile sa dispara de pe ecran sau cel mai bun mod ar fi sa il trimit in service.
Aici e o imagine cu liniile https://plus.google.com/......0818131234

4 răspunsuri:
| IMihaitza a răspuns:

Daca ar merge link-ul, pkate te-am putea ajuta

| Tipul0111 a răspuns:

Depinde si din ce motive au iesit acele linii, daca ecranul a fost presat cred ca e clar deja de ce, din motivie tehnice de tip Hordware.