| synyster1010 a întrebat:

Salut,
Deci am pus o placa video NVIDIA Geforce fx 5500 pe o placa de baza ECS P4VMM2, si imi sacadeaza pana si pe youtube(am pluginu' instalat). aveti vreo idee?

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Reinstaleaza drivaru uitel cel original ftp://download.nvidia.com/Windows/61.77/6...ternational.exe

| Zmantana a răspuns:

Daca nu ai instalat driverul placii video, atunci asta este problema.
Daca ai instalat driverul si iti face figuri atunci cauta un update.
Daca nici una dintre mai sus nu este problema, s-ar putea ca placa ta video sa aiba o problema si sa nu functioneze (probabil se afla in modul direct, starea pe care o are o placa video defecta).

| synyster1010 explică:

Da deci e tot la fel, dar daca nu era compatibila placa video cu placa de baza nu ar fi trebuit sa mearga, right?

| synyster1010 explică:

Am descoperit ca la browseru' Google Chrome e altfel, imi merg bine clipurile, dar nu si pe fullscreen.A si mai e ceva am 3-4 pluginuri' de care nu pot scapa orice as face, am reinstalat windowsul de 2x si tot la fel e, or fi in windows? pot fi ele cauza? XD