| Floreenofficial a întrebat:

Deci am stick cu internet, dar nu stiu cum sa fac sa am internet pe tableta.Stick-ul nu se poate conecta la tableta,e prea mare, dar l-am instalat pe laptop si a mers, doar ca acum am inca un net pe laptop daca intelegeti iar eu am nevoie de net pe TABLETA! Ajutor! sad
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Vl4dootz a răspuns:

Vorbesti serios?
Daca vrei sa ai internet pe tableta cumpara un router wireless sa te poti conecta.
Nu exista nici o metoda sa ai internet pe tableta cu un stick.
Bafta!