| ChaRliE007 a întrebat:

Salut, deci azi am cumparat un router wireless Asus RT-N12+ Wireless N300 asa se numeste, eu am internet de la rcs-rds. Daca ma puteti ajuta cum sa-l configurez as fi recunoscator, intrebarea este merge pe rcs rds cu conexiune PPPoE? Am vazut ca scrie pe el IPv6 Support, Win 10, MAC

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Asta o poti rezolva usor cu cei de la RCS - RDS. Suna la Serviciul Clienti si cineva de acolo te va ajuta fara nici o problema si iti va raspunde si la intrebari. Sunt tare draguti! Numai bine!