| Mainbug a întrebat:

Deci eu am 5gb de poze in laptop. Cum fac sa le salvez in siguranta in caz ca mi se strica definitiv laptopul si sa nu le pierd? (in afara de stick)

Răspuns Câştigător
| Chief a răspuns:

Le poti pune pe dvd, pe hard extern sau le poti pune pe site-uri de upload, de ex Google drive, Mega.nz etc. Multa bafta! big grin

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Le poti uploada pe google driver e gratis, le poti uploda pe Facebook, le pot pune pe un dvd rw

| octav005 a răspuns:

Le poti stoca in cloud online. incearca pe dropbox. dar va dura ceva sa bagi toate cei 5gb., s-au poti ioncerca google drive