| laurr a întrebat:

Deci vreau sa-mi cumpar un nokia x3-02 la mana a 2 a la schimb si diferenta, dar am vazut ca si in magazin sunt ieftine, de ce ca este foarte performant de ce este asa de ieftin, are vre un defect? se strica repede? Funda + vot

Răspuns Câştigător
| edgetwism a răspuns:

Nu prea poti avea tot ce vrei, si la bani putini happy Incearca HTC ChaCha... este relativ ok telefonul happy

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

E o porcarie de telefon la pretul ala.
Touch rezistiv si multe altele care nu au ce cauta pe un smartphone.
Eu iti recomand sa cauti tot sh un Samsung galaxy gio sau un LG optimus one.
Diferenta e de le cer la pamant.

Răspuns utilizator avertizat
| rossi46 a răspuns:

In primul rand este Nokia si finlandezii sunt foarte prost cotati pe piata de smartphone-uri din motive evidente. In al doilea rand nu stiu ce vrei sa spui prin performant. In conditiile in care acum exista pe piata HTC One X cu procesor quad core 1.5 Ghz, 1 GB RAM, memorie interna 32 GB, ultima unitate grafica de la Nvidia, Display 4.7 inch, camera 8 MP etc. etc. si costa 2500 de lei, X3-02 cu procesor de 600 Mhz, memorie interna 128 MB, 64 MB RAM cam cat de mult sa coste?

| edgetwism a răspuns:

Nu este un telefon performant! Acum depinde de fiecare ce vrea de la un telefon! Are un touchscreen prost, ecran mic! Casca se strica foarte repede ( dupa un timp se aude un bazait ciudat in ea)!