| Vlad5543 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar un Iphone 11. Initial ma gandeam sa imi cumpar unul la mana a doua, avand in vedere ca viata bateriei la majoritatea telefoanelor era de minim 98%-99% dar dupa am zis sa fac un compromis si sa imi cumpar unul nou.
Insa am vazut ca diferenta dintre cele noi din magazin si cele noi de pe OLX este relativ mare (300-400 de lei). De unde vine diferenta asta de pret si merita sa cumpar un telefon nou de pe OLX daca este mai ieftin?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Batmanel a răspuns:

Telefon de 3800 lei... Vlad :"300 lei diferenta mare". Eu zic ca nu-ti permiti si sa te orientezi spre altceva mai bun si mai ieftin. La 3000 lei iei un note10+ cu 512gb storage si 12gb ram, rezolutie 3k display si inregistrari 8k.