| scrimintdaniel a întrebat:

Salut, detin un s6 si acum cateva zile l-am bagat la incarcat folosind incarcatorul original(fast chargerul) si dupa maxim 1 ora cand am vrut sa il scot de la incarcat, acesta era inchis si avea ledul albastru aprins continuu, am incercat sa il repornesc din toate combinatiile de butoane, sa il incarc la maxim, sa il repornesc de mai multe ori, chiar nu stiu ce poate avea?

2 răspunsuri:
| Kinda a răspuns:

Daca nu reusesti sa faci ce zice Alex000000000 incearca sa astepti sa se descarce si spera sa isi revina happy

| Alex0000000000 a răspuns:

Inchide-l si apasă butonul de blocare si tasta de volum sus ( + ) o sa intri intr-un meniu...acolo poti sa controlezi cu butoanele de volum ( sus, jos ) si butonul de selectare (butonul de blocare ecran) asa, deci dai in jos pana gasesti factory reset selectezi si dai acolo yes sau ok, poate isi revine happy