| danny1996 a întrebat:

Detin un X1 soul xtreme si aseara l-am bagat la incarcat si dimineata am constatat ca era inchis si nu se mai deschidea, am schimbat incarcatorul ca am zis ca poate era de la el, el neffind problema si acum cand il tin la incarcat arata ca se incarca ca e 0% si dupa ce ajunge la 1% se aprinde si isi da restart, led-ul telefonului sta in rosu intermintent cat este la incarcat... daca il scot nu se aprinde nu face nimic?

Ceva sugestii? Inca e in garantie si o sa il duc maine dar doresc niste sugestii ca sa astept 14 zile e cam mult.

1 răspuns:
| Andrei_Catalin_1993_t5yx a răspuns:

Mai bine il duci la garanție, așa am pățit și eu cu o tableta, nu mai dădea nici un semn, am dus.o acolo și când a băgat.o in priza s-a aprins, in 60-70% din cazuri le schimbă nu le mai repara depinde și de problema