| SuDRaIIRo a întrebat:

detin un Samsung galaxy S4 si am o problema destul de enervanta. Aproape ca nu pot vorbi cu nimeni la telefon ca dupa 5, 10 minute mi se intrerup apelurile. Telefonul este unul original, cumparat personal dintr-un magazin Internity!
Chiar nu stiu de unde este problema si cum as putea sa rezolv!

1 răspuns:
| taviyamato a răspuns:

Daca este cumparat din Internity probabil inca mai este in perioada de garantie, dar incearca sa suni si din alta zona, problema e ca reteaua 4G nu este suficient de dezvoltata in Romania si senzorul 3G din telefon poate nu receptioneaza bine semnalul 3G. Eu zic sa te duci la garantie cu el daca crezi ca nu e de la semnal.