| anonim_4396 a întrebat:

Nu mi se mai deschide HTC-ul...

L-am pus aseara la incarcat, avea 14%, dimineata cand m-am uitat era inchis si nu mai vroia sa se deschida.
Se mai deschidea din cand in cand il tineam la incarcat si nu se incarca mai mult de 1%.

Acum nu se mai deschide deloc.
Este HTC One M8.Telefonul este luat de UK.

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

I s-a stricat bateria. Trebuie să-i cumperi una nouă.

| Ade69x1 a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

E HTC ONE M8. nu ii poti scoate bateria...

| LenoreVoldaren a răspuns (pentru Ade69x1):

Desigur că poți! Dar mai greu, ca la iPhone. Tot telefonul trebuie desșurubat. Mai bine îl duci la un specialist.

| Ade69x1 a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

Nu mai trebuuie, am reusit cumva sa il deschid(telefonul), am dat un reset din fabrica si merge ca uns big grin Iti dau tie funda pentru ca tu macar ai incercat sa ma ajuti big grin