| Winn a întrebat:

Salut din nou! As vrea sa stiu daca un laptop care l-am cumparat cu Windows preinstalat are si office instalat, sau trebuie sa mi-l instalez eu. Va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| vladutcornel a răspuns:

În general nu, dar unii vânzători pot include Microsoft Office sub formă de cadou.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai nu te uiti daca il are sau nu? laughing

| gelu1970 a răspuns:

Laptopul daca vine cu office, e o versiune de evaluare care dupa 30-60 zile trebuie cumparat.
daca imi dai funda iti dau office.

| Catabtr23 a răspuns:

Nu cred ca are legatura. Doar daca era specificat atunci cand l-ai cumparat.