| Alynutzu96 a întrebat:

Doresc sa cumpar in viitorul apropriat un Nokia lumia 800, dar nu sunt prea sigur. Am aflat ca are mari probleme cu bateria si nu vreau sa ma pacalesc. Cam cat va tine bateria? A fost rezolvata problema prin update, ceva?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se stie ca Nokia are durata mare la baterie.Nu vad de ce pot fi probleme in acest sens.

| mihaibrasov a răspuns:

Cauta forumuri sau comentarii pe net la acest produs. Daca gasesti peste 50% din comentarii ce sustin ca au aceasta problema, atunci poti sa nu il cumperi happy.