| KamyKaze666 a întrebat:

Salut..Doresc sa-mi achizitonez un telefon de la cosmote credeti ca ar merita sa merg maine sau sa astept pana pe data de 5.12. 2012? findca dupa cum multi stiti de obicei cosmote baga oferte avantajoase de craciun

Răspuns Câştigător
| Al3xAnDrU66 a răspuns:

Eu as zice sa astepti ori cu 5 zile ori fara tot aceeasi si eu astept ofertele de sarbatorihee hee pentru telefoane.

| KamyKaze666 explică (pentru Al3xAnDrU66):

Da ai dreptate findca atunci fie ca vor fi telefoane bune mai ieftine fie ca vor fi oferte mai bune la abonamente tongue

1 răspuns: