| Razvankuki10 a întrebat:

Doresc sa-mi achizitonez un telefon mobil de la Emag,din rubrica resigilate, credeti ca se merita? ei spun ca produsul este in stare perfecta doar ambalajul original a fost deschis, dar beneficiez de 24 luni garantie la el? ce ziceti? oare m-as risca? Acord funda happy multumesc.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic nu ar trebuie sa aiba nicio problema, mai ales ca ai garantie.
este suma atat de semnificativa? ca in general au reduceri de 5-10%

| Razvankuki10 explică (pentru suntserios):

Nu il mai au pe stoc telefonul happy, dar il au la resigilate...ar veni 50 lei reducere. Nu neaparat de reducere il iau, il vreau pentru ca imi doresc mult telefonul si pe alte siteuri nu prea este, sau daca este sunt siteuri de astea fantoma, si vreau sa stiu daca pot avea incredere in produsele lor resigilate happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să mergi la showroom să vezi tu ( personal ) telefonul, să-l probezi şi să fie ok.
Dacă merge bine şi nu are probleme, îl poţi cumpăra,

Oricum, dacă ai probleme cu el, îl poţi RETURNA ( şi tu ) în 30 de zile!

Deci, NU rişti nimic.

Toate cele bune.

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Emag e cea mai serioasa firma din Romania. Nu cred ca ar da la vanzare produse care nu sunt bune, care au o problema.