| Alfred0703 a întrebat:

Era un program care forta hard diskul la maxim. Cum se numeste. Funda

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Ti-am citit si cealalta intrebare. Cu programe dintrastea nu o sa il distrugi. Fizic poti sa il scapi pe covor (sa nu zgarii parchetul) si daca ai noroc va incepe sa clancane sau sa dea erori si va muri.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa astepti tu mult si bine sa se strice asa hardul. ori il strici fizic ori il folosesti pe asta

| danutzu96 a răspuns:

Aida, e bun si la forjat Ram, Cpu, Placa video, FPU... Joaca-te.

| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Incearca clock gen. Dar nu ti-as recomanda sa faci overclocking.