| MartaGabriel a întrebat:

Salut,
Este de incredere magazinul online www.cel.ro?
Adica aduce toate produsele in stare perfecta si sa nu fie desigilate sau altceva.

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Da, este de incredere. Din cate am observat, fostul depozitul de calculatoare, are aceiasi platforma ca si cel.ro, deci poti da comenzi cu incredere, dar vezi ca au preturi ceva mai mari fata de alte magazine online.

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

E de incredere! De regula, se mentioneaza cand un produs este desigilat! Succes!

| SpecialistIT a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi pe magazine serioase, dar mai ales cu preturi foarte mici, cum sunt Marketonline, Azerty sau Mediadot.
www.mediadot.ro
www.marketonline.ro
www.azerty.ro

Bafta!

| MartaGabriel explică (pentru SpecialistIT):

Mediadot.ro nu au probleme da garantie sau altceva, si aduc toate produsele in regula?

| SpecialistIT a răspuns:

Eu de aici iau, altfel nu aveam curaj sau nesimtire sa recomand. Decat cel sau eMAG, mai bine asa.
www.mediadot.ro