| lighting a întrebat:

Salut, vreau sa fac o comanda online de la magazinul www.edigital.ro. Pot sa am incredere in aceasta firma? Au calitate produsele lor sau sunt contrafacute?:D

2 răspunsuri:
| mihai19d a răspuns:

Salut! Nu am comandat de pe el si nu stiu cat de seriosi sunt dar daca te-ai hotarat ce sa cumperi iti recomand sa ceri oferte aici http://www.top-oferte.com/cere-oferta/ scrii ce produs cauti si ei iti vor trimite oferte de pe mai multe site-uri cu produsul specificat de tine.

| dumbraveanu a răspuns:

Extrem Digital este o societate mixtă maghiar-elevţiană, care este specializată în comercializarea online a produselor electronice, venitul pe 2010 depăşind suma de 42 de milioane de euro. Societatea este prezentă pe piaţa din Ungaria de 10 ani, şi este lider pe piaţa magazinelor online. Activitatea acesteia a fost premiată în nenumărate rânduri pe parcursul activităţii sale.
Datorită credibilităţii şi stabilităţii financiare, Extreme Digital şi-a crescut treptat venitul pe parcursul anilor. Momentan societatea noastră este face parte din clubul celor mai puternice magazine online din Europa. Stabilitatea financiară este garantată şi de rădăcinile elveţiene.
Extreme Digital realizează peste 400.000 de tranziţii anual, în toată Europa. Eficienţa şi calitatea serviciilor noastre se bazează pe un sistem bine dezvoltat. Acest fapt este reflectat de cei peste 500.000 de clienţi mulţumiţi.