| paul55 a întrebat:

Salut, este vorba despre memoria din disc C, nu stiu cum, am sters toate programele inutile, si am vrut sa descarc cv (cs 1.6 exterme) si cand s-a facut 50 % din descarcare, mi-a spus ca am 0 memorie libera in disc C, si automat nu mai mergea descarea, si mi-a aparut cv un fel de program care ma ajuta sa scap de fisierele inutile si acela mi-a spus: Ai prea putina memorie (0 octeti) si acest program nu te poate ajuta. Ce sa fac? Ca in celalalte discuri, am 90 % si 80% memorie lobera acolo unde am in total de in disc D am 63.4 GO, in disc E am 66, 0 GO si in disc C am 19, 5 GO IN TOTAL iar liberi in disc C am 128 de KO, ce sa fac ca sa am si in disc C la fel de multa memorie ca in disc D si E?
FUNDA MARE SI MILIOANE DE MULTUMIRI!

Răspuns Câştigător
| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Salut, nu prea ai cum sa faci multa curatenie in disc C pentru ca acolo este instalat Windows-ul si alte programe de la Windows, uita-te prin folderul Downloads din My Documents si vezi ce ai pe acolo, sterge ce nu mai folosesti. Si, daca vrei sa descarci iar Counter Exterme te sfatuiesc sa-l descarci in disc D, este mai recomandat.

1 răspuns:
| sialusia a răspuns:

Repartitioneaza partitiile sau descarca in d.