| DestinyDD a întrebat:

Am si eu o problema cu lipsa memoriei pe discul C la PC.Dintr-un total de 50 gigabytes pe acest disc mi-a mai ramas liber doar 7 gigabytes desi mi-am sters majoritatea documentelor filme,etc.
Am sters pana si fisierele temporare.Cu disk clean-up n-am rezolvat nimic imi ramana aceeasi memorie mica.
Ce sa fac am nevoie va rog de ajutor,nu exista un program care sa-mi fie util pentru aceasta problema?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti recomand sa folosesti doua programe gratuite de la Piriform.com, respectiv CCleaner si Defraggler, dupa curatare dai si o defragmentare, precis o sa obtii mai mult spatiu liber. Numai bine!

| NAMOLOS a răspuns:

Sure,toate programele si toate lucrarile pe care le-ai desfasurat tu pe acel hard au generat niste registri in C dirve iti trebuie un program de curatat registri vechi

| Denysia a răspuns:

La fel am si eu probleme cu discul C,,,, Ioandelasal dar daca n-am memorie sa descarc acele programe,,, ce sa fac?