| Dany012 a întrebat:

Salut,eu am o placa video integrata, si as vrea sa imi pun una dedicata de 2 gb se poate?

Răspuns Câştigător
| razvitzi a răspuns:

Da

6 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Va trebui sa schimbi placa de baza.

| Me2 a răspuns:

Ce placa de baza ai, ca daca ai agp si vrei sa pui o placa video pe pci-express nu va merge, deci ce placa de baza ai?
La ce placa video te-ai gandit?

| spaghetty a răspuns:

Daca ai laptop nu poti dar daca ai PC poti

| TupacShakur a răspuns:

Spune-mi ce componente ai in calculator.
daca nu stiu asta nimeni nu poate sa iti spuna daca merge sau nu(cazul lui razvangn) nu te grabi sa o cumperi si apoi sa realizezi ca nu se potriveste si sa dai banii degeaba. mai intai informeaza-te.

| InTeReSsUl04444 a răspuns:

Da..se poate! Dar depinde si de placa de baza pe care o ai! Dar daca placa de baza nu e compatibila cu placa video dedicata atunci trebuie sa iti schimbi placa de baza.Dar acest proces va rezulta prin schimbarea placi de baza schimbarea tuturor componentelor! Bn... daca ai norocu sa fie compatibila e ok daca nu trebuie sa iti schimbi componentele/calculatorul! Succes!

| Ionut_Victor_1993 a răspuns:

Se poate dar cred ca nu se merita daca calculatorul nu este bun degeaba o pui.