| iamSeBy a întrebat:

Eu am un Samsung Galaxy Gio, si vreau sa ma ajutati, daca stiti vreo aplicatie in Google Play cu care sa opresc alarma la telefon doar intorcand telefonul cu fata in jos (sa ii acopar senzorul de proximitate). Eu am luat o multime de aplicatii de acolo si le-am incercat, dar nici una nu dispunea de aceasta functie... Dau funda celui care imi zice primul o asemenea aplicatie si functioneaza!
P.S: Spre deosebire de Galaxy SII sau astea mai recente care dispun de optiunea asta din fabrica, al meu nu dispune, asa ca nu ma puneti sa caut in setari ca am cautatlaughing

2 răspunsuri:
| 達米亞諾 a răspuns:

Nu exista asa ceva pe google play caulta la alte servici

| iamSeBy explică (pentru 達米亞諾):

Sti vreo alta aplicatie de genul in allta parte? Sau cel putin un site unde sa caut...