| MihneaIsBack a întrebat:

Exista cumva vreun program pe internet, care iti poate schimba vocea?
Nu Clownfish-ul!
Ma refer sa am vocea ca a unui youtuber sau ceva de genul.
Dupa cum am spus, nu imi recomandati clownfish-ul pentru ca il am si iti poti face vocea mai groasa/mai subtire, pe mine ma intereseaza un program care IMITA vocea cuiva.
Gen eu sa dau o parte dintr-un videoclip cu vocea respectivului, iar eu sa vorbesc dupa cu vocea lui.
Nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun.
Va rog frumos, dau funda + Vot!

3 răspunsuri:
| MihneaIsBack explică (pentru Alina49335):

Ai idee daca vreuna din ele, poate pune vocea unui youtuber? gen. sa am vocea lui iRaphahell? *sa ii fac o farsa unui amic*

| Alina49335 a răspuns (pentru MihneaIsBack):

Asta e usor :)) folosesti talking Tom 2, pe android. Uite exemplu--->https://www.youtube.com/watch?v=h2ELPg4l_cg