| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo aplicatie sau ceva care sa-ti arate Facebook-urile din zona /cartier. Adica cum se numesc pe Facebook cei care locuiesc pe langa tine.
Va rog daca stiti ceva sa ma ajutati, raman dator: ))

2 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Când intri pe Facebook şi dai la prietenii online îţi apare ceva gen "detectează prietenii din apropiere" (nu mai ştiu sigur cum era) şi vezi ce îţi cere să faci acolo.

| ChaRliE007 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Mersi de raspuns, dar eu voiam ceva care sa-ti arate toti utilizatorii de Facebook chiar daca nu ii ai la prieteni din locatia ta / cartier. Stiu ca exista ceva pentru ca are un prieten de al meu si nu vrea sa-mi zica