| ionut4u a întrebat:

Salut experti in pc
problema mea este:
aprind pc-ul insa dupa ce se termina de incarcat faza cu windows-ul nu imi mai apare nimic. tastatura nu vrea sa mearga de la inceput. unitatea ramane aprinsa si monitorul la fel.
tastatura merge fiindca am probat-o separat si monitorul merge si el, l-am probat de la laptop. va rog sa ma ajutati. ce as putea face?

4 răspunsuri:
| Dezinteres a răspuns:

Pornesti pc-ul.Imediat ce apare acel text mult de la inceput apesi tasta f8. Daca apesi la momentul oportun o sa-ti apara un ecran negru pe care o sa vezi safe mode.Il selectezi si astepti sa porneasca win-ul in safe mode. Daca reusesti sa ajungi in safe mode da-mi un reply si iti spun ce trebuie sa faci dupa happy
O zi linistita

| ionut4u explică (pentru Dezinteres):

SALUT...si iti multumesc pentru raspuns.cum pot atasa poza care am facut-o sa iti arat ce scrie...scrie foarte mult

| ionut4u explică (pentru Dezinteres):

Scrie prea multe acolo.te rog sa imi zici cum pot adauga poza aici

| ionut4u explică:

Ce detalii sa mai dau?