| Ovidiu a întrebat:

Folosesc Mozilla Firefox 9.0.1. Cand navighez pe internet mi se blocheaza, uneori. Cateodata se blocheaza si una dupa alta, dupa repornirea aplicatiei. Din ce cauza? Am reinstalat si windowsul, dar niciun raspuns. Cu alte browsere nu mi se intampla asa. Oare sa fie de la versiunea softului? Sa aibe defecte?

7 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Si eu mai patesc.Cred ca e de la Mozilla, adica versiunea asta.Stii tu, probleme tipice, mai primesti un crash, mai pica Flash Playerul, iti mai ingheata fereastra.

| Ovidiu explică (pentru Bogdanux):

Exact. Ramane pagina blocata, dar numi spune ca-i blocata. Acum folosesc Mozilla 8.0.1 si nu imi mai face figuri.

| Ovidiu explică:

Nu este netul. Cu alte browsere navighez fara problema.

| IndescribableChild a răspuns (pentru Ovidiu):

Daca zici ca nu ai probleme cu alte browsere, de ce mai folosesti Mozilla?

| IndescribableChild a răspuns (pentru Ovidiu):

A, da. E posibil sa fie si de la puterea calculatorului tau...ma refer la procesor.
De obicei, calculatoarele slabute se cam pierd cu numaratu`. Opera e un browser pentru pc-uri ceva mai slabe

| IndescribableChild a răspuns:

Nope. Si eu folosesc mozilla. Daca problema ta este ca pagina se incarca la nesfarsit, problema este de la internet. Chiar astazi mi-a facut catea figuri.
Browserul si Pc-ul tau sunt ok (asta daca zici ca ti-ai formatat calculatorul de putina vreme), netu` asta-i frate, tehnologie =)

| increator90 a răspuns:

Cred ca stiu eu raspunsul, si eu am patit la fel mi se bloca mozilla mai ales cand deschideam youtube sau site-uri ce foloseau mult flash player! Si am dat uninstall din suplimente si din uninstall programs la Kmplayer Toolbar! Fa si tu la fel dezinstaleaza Programele care scrie Toolbar! Sa imi zici daca a mers!