| Ionuțmarian41 a întrebat:

Salut fratilor, am o problema am un televizor, nu prea ma uitam la el il foloseam doar cand mai veneau niste tovarasi pe la mine sa jucam o fifa, ceva. Pana m-am enervat odata si i-am dat un pumn, mentionez ca nu am dat in ecran ci in rama si acum nu se mai aprinde, nici macar ledul acela care arata daca este in priza sau nu. De la ce poate fi si cat m-ar costa sa il repar. Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pana nu te duci cu el la un service nu ai de unde sti.

| KodrutZ a răspuns:

De la faptul ca esti o gorila fara minte e, asta e clar. Cit te costa, afli dupa ce platesti aia vreo 20-30-50 RON cit e taxa de diagnosticare la un service.

| EneCristian a răspuns:

Dul la service cine stie ce ai stricat pe acolo apropo data viitoare cand ai un rage moment din asta varsa si tu pe un plus ca de ala nu e asa scump.