| anonim_4396 a întrebat:

Salut fraţilor!
Am o problemă enervantă cu calculatorul...
Nu pot deschide nici o aplicaţie decat dacă dau "Run as administrator"; am Windows7.Problema asta a aparut acum, fără nici un motiv.
Mulţumesc dacă mă puteţi ajuta!

6 răspunsuri:
| Sprite100 a răspuns:

In probleme de genu', doar o reinstalare a windows-ului te poate ajuta happy.

| ovidiu13b a răspuns:

Dezactiveaza antivirusul, incearca sa deschizi o aplicatie.
.
Daca tot nu merge, instaleaza Malwarebytes Anti-Malware, fa o scanare completa, restart PC si te asigur ca va functiona perfect.
P.s: Daca merge bine, dezinstaleaza vechiul anti virus.
P.s2: Daca nu ai un antivirus, dezactiveaza firewallul, dar acesta trebuie repornit dupa scanarea cu anti-malware

| ovidiu13b a răspuns (pentru ovidiu13b):

P.s3 : Fundaaa? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ovidiu13b):

Ai răbdare să fac tot ce mi-ai spus tu acolo...

| ovidiu13b a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai multe chestii in PC, va dura o ora pe putin cu acel Anti-Malware la scanat.

| ovidiu13b a răspuns:

Ai rezolvat problema?