| silviu30 a întrebat:

vreau sa-mi fac un abonament de internet mobil prin modem si nu stiu ce sa aleg: Vodafone, Orange sau Romtelecom. Locuiesc la tara si nu este fibra optica. Momentan am un abonament de 2 GB de la Vodafone, dar intentionez sa imi fac unul de 4 GB sau mai mare si nu stiu daca sa raman cu Vodafone sau sa incerc altceva. Astept recomandarile voastre!

Răspuns Câştigător
| eurynomus a răspuns:

Intra pe site la romtelecom si ai sa vezi k e si o promotie cu cateva luni gratuite daca te abonezi la ei, o sa ai internet si tel fix si cel mai ieftin abonamente sunt de 30 de lei parca (tel+internet)

3 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Breeee, ia-ti de la romtelecom intrenet fix k e misto si nu platesti o gramada de bai pentru trafic limitat.

| silviu30 explică (pentru eurynomus):

Poti sa-mi dai mai multe detalii? Imi trebuie telefon fix si traficul e nelimitat? Cai platesti pe luna?

| eurynomus a răspuns (pentru silviu30):

Intra pe site la romtelecom si ai sa vezi k e si o promotie cu cateva luni gratuite daca te abonezi la ei, o sa ai internet si tel fix si cel mai ieftin abonamente sunt de 30 de lei parca (tel+internet)

| silviu30 explică:

Da-mai mai multe detalii? Trebuie sa am telefon fix? E nelimitat? Cat platesti pe luna?