| DarkShadow206 a întrebat:

Salut fratilor, am si eu o mare intrebare, am o consola xbox 360 modata cu ultimul firmware adica LT+ 2.0 si as vrea sa joc jocurile AP 2.5 dar nu-mi merg, zice ca nu le suporta, cum sa fac ca sa le pot juca, va rog sa-mi raspundeti cat de repede puteti, va multumesc mult.

1 răspuns:
| Dudu345 a răspuns:

Poate nu e modata bijne nu stiu nu ma prea pricep la console dar mai bine o modai dupa ce se termina garantia ca acum ai pierdut-o dar nu stiu daca afecteaza jocurile.