| ChioveanuCostel a întrebat:

Salut,funda celui care ma poate ajuta.Am o problema cu pc, am instalat windowsul porneste totul e ok pana cand dau sa instalez driver-ul placii video.Cand dau sa il instalez merge cat merge pana aproape se termina de instalat dupa care se aude un sunet si mi se innegreste monitorul si ramane asa, ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Driverele corecte se instaleaza prin windows update, deci prin acel update iti gaseste si instaleaza exact ce iti trebuie.

| ChioveanuCostel explică (pentru marinaru777):

Eu pana acum instalam direct de pe saitul lor de la amd drivarul si mergea bine acum oricum as incerca sa il instalez nu merge, am incercat in mai multe feluri si tot asa mi se inegreste monitoru, oare sa fie placa video pe duca, dar fara drivar de ce merge?

| marinaru777 a răspuns (pentru ChioveanuCostel):

Da windows update si iti gaseste si driverul si il instaleaza.

| ChioveanuCostel explică (pentru marinaru777):

I-am dat, gaseste multe altele dar drivarul la placa video nu il gaseste

| marinaru777 a răspuns (pentru ChioveanuCostel):

La windows 10 faci update pana la versiunea 20h2 si iti gaseste 100 la 100