| wolfman22 a întrebat:

Galaxy tab 2 este mai buna decat Noul Ipad?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Eu am Galaxt Tab 10.1 si imi pare rau ca l-am cumparat si nu am luat macar un Ipad 2 ala era atunci cand l-am cumparat in decembrie. Nici cateva luni si deja se misca rau de tot face poze... iOS mi se potriveste mult mai bine decat android se misca mult mai bine pe iPad

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu. Samsung isi bate joc. tab 2 e fix ca tab 1. Oricum, ipad e mai bun

| Remus13 a răspuns:

Evident.

| DimaTrofimFan a răspuns:

Da.Mult mai tare.

| FaByTecKy a răspuns:

Frate eu iti spun sincer Ipad e mai bun si are sistem de operare mai bun si placa video! Fundita?