| Young27338273 a întrebat:

Salut guys, astăzi a făcut ceea ce v-am povestit aseară, deci am tăiat un USB cable, am luat o baterie de 9V, am desfăcut-o, i-am scos capul acela (conectorul), am luat ciocanul de lipit de la tăticuțul, am luat și niște fludor și am lipit firele alea de conectorul bat, am luat o baterie de 9V am băgat-o in cap, bai frate și a mers bai, INCARCA. Acum ÎNTREBAREA E, are ceva daca nu are nici o SIGURANȚĂ NIMIC?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-ar nimic dar atenție să nu faci un scurt (circuit)

| mihai69 a răspuns:

Tot pocnitoare iese, cum ți-am zis aseară.

| Wr3nch a răspuns:

Da la cum o incarci te-ai gandit frate? Nu, ca probabil ai 14 ani si prea mult timp liber.

Răspuns utilizator avertizat
| blackann a răspuns:

Oricum o sa-ti explodeze casa, ti-am mai zis. Mai e si tăticuțul cu tine acolo.