| Young27338273 a întrebat:

M-am uitat pe yt la clipuri cum sa fac o baterie externa utilizand o baterie de 9V, dar eu nu am corector finala 7830 ic sau ceva de genul daca tai un cablu USB îl sudez cu ciocanul de lipit la conectorul bateriei de 9V oare INCARCA?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lasa tehnologia la anisorii astia, ca nu ai tu habar ce se intampla, nici macar nu poti sa faci diferenta intre un aparat de sudura si un ciocan de lipit, ca-n mintea ta este acelasi lucru.
"sudez cu ciocanul de lipit la conectorul bateriei"

| Young27338273 explică (pentru Violleta2022):

Sudez cu fludor mă rog "lipesc " na e bine așa

| mihai69 a răspuns:

O să realizezi o mare pocnitoare.

| blackann a răspuns:

O sa-ti explodeze casa.